TV SHENJA online - TV på nätet


Klicka på spelaren, sändningen öppnas på kanalens officiella hemsida
TV SHENJA
TV SHENJA
Land:  Albanien
Kategori: Nyheter
TV SHENJA 5 av 5
2 Röster
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour news television. In late 2012, the channel was closed and within a month, the strategy and name changed, with new studios being built.
Vizion Plus  Албанія - Громадське Тв
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
5 з 5
2 голос (ів)
Mrt 2  Албанія - Громадське Тв
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 100
5 з 5
1 голос (ів)
TVSH  Албанія - Громадське Тв
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
3 з 5
4 голос (ів)
A2 Albanian  Албанія - Громадське Тв
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 0
0 з 5
0 голос (ів)
A1 Report  Албанія - Новини
A1 News Channel is an all news private television station in Tirana, Albania founded by media mogul Koco Kokedhima and owned by Shekulli newspaper.

  • 60
3,4 з 5
12 голос (ів)
Ora News  Албанія - Громадське Тв
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 100
5 з 5
1 голос (ів)